Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Андрій Костін розповів, як змінити роботу Ради, щоб важливі закони ухвалювались якнайшвидше

  • 9200
Андрій Костін розповів, як змінити роботу Ради, щоб важливі закони ухвалювались якнайшвидше

У роботі Верховної Ради мають бути чітко визначені пріоритети. Важливі законопроєкти повинні виноситися в залі і потрапляти в прохідну частину порядку денного, щоб їхнє ухвалення було якнайшвидшим.

Про це сказав голова Комітету з питань правової політики Андрій Костін з трибуни Верховної Ради.

«Ми маємо план законопроєктної роботи, і в ньому є законопроєкти з різних питань, спрямовані на реформування різних напрямків життя у країні. Мені шкода, що попередні порядки денні формувалися таким чином, що багато тижнів закони, які є в плані законопроєктних робіт, або не виносили в зал, або ставили в так звану непрохідну частину», – пояснив він.

Наприклад, зазначає Андрій Костін, реформування судової влади.

«Судова реформа – це не тільки ті закони, що ми ухвалили минулої сесії, але й багато інших питань, що потребують швидкого розвитку. Ми не можемо дозволити відправляти електронною поштою судові повістки для спрощення доступу бізнесу та громадян до правосуддя, поки не ухвалимо відповідного закону. Він технічний, але він дозволить скоротити час та бюджетні кошти на відправлення повісток. Ми не можемо завершити реформування судової інформаційно-телекомунікаційної системи, поки закони чекають свого ухвалення в непрохідній частині порядку денного. Я хочу, щоб наші пріоритети були змінені, щоб ми могли проводити реформи, які чекає від нас народ», – підсумував голова комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy