Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Андрій Костін: Конституційні зміни щодо децентралізації мають зафіксувати очікування суспільства, громад та центральної влади

  • 5479
Андрій Костін: Конституційні зміни щодо децентралізації мають зафіксувати очікування суспільства, громад та центральної влади

У парламенті на завершальній стадії розробка змін до Конституції щодо децентралізації, реєстрація документу очікується за декілька місяців. Про це на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Децентралізація» повідомив очільник парламентського комітету з питань правової політики від «Слуги Народу» Андрій Костін.

«Питання децентралізації розвинуті за останні 7 років навіть до такого рівня, який, мабуть, в 2014-2015 рр. ніхто не міг собі передбачити. Зміни мають зафіксувати саме конституційну рамку децентралізації, яка відповідає очікуванням суспільства, яка відповідає очікуванням як місцевих громад, так і центральної влади», – заявив він.

Андрій Костін розповів, що законопроєкт стане продуктом широкого діалогу між народними депутатами, Офісом Президента та експертами. Такі консультації тривають понад рік.

«Зміни до конституції в частині децентралізації розроблялися великою групою спеціалістів як народних депутатів, так і наших поважних науковців. Залучалися асоціації місцевого самоврядування в якомога ширшому форматі. Робоча група комісії з питань правової реформи при Президентові України також дуже ретельно працювала над цими розробками до проєкту змін до Конституції», – сказав Андрій Костін.

Водночас очільник комітету наголосив, що розробка змін до Конституції не пов’язана з переговорним процесом у Тристоронній контактній групі.

«Він (процес розробки законопроєкту, – ред.) іде самостійно, і він є набагато ширшим, ніж те, що, мабуть, передбачалося в Мінських домовленостях», – зазначив народний депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy