Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Андрій Клочко: За кілька років кожна громада буде спроможною

  • 12002
  • 1
Андрій Клочко: За кілька років кожна громада буде спроможною

За кілька років кожна територіальна громада буде спроможною. Про це заявив голова Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко під час пресконференції в Івано-Франківську з теми «Державна влада, децентралізація, вибори».

«Впевнений, що за рік-два кожна територіальна громада буде спроможною та надасть можливість її мешканцям бути щасливими, розвиватися, народжувати дітей, користуватися зручною інфраструктурою – школами, дитсадочками, дорогами. Це наше основне завдання. І ви бачите, як ситуація змінюється – не словами, а практичними реальними діями», – наголосив Андрій Клочко.

За його словами, країна пройшла нелегкий шлях запровадження нового районування, об’єднання в ОТГ. Як і було обіцяно владою, повноваження та бюджети передали на місця.

«Те, що обіцяли наблизити владу до людей – сьогодні зроблено передачею повноважень і бюджетів. Не потрібно сьогодні бігати до Києва і просити, щоб спустили на вашу ОТГ цю можливість», – сказав депутат.

Андрій Клочко також зазначив, що нині парламент працює над низкою важливих для місцевого самоврядування законопроєктів. Зокрема, про інститут старост та про місцеві державні адміністрації.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Василь
Василь
2 роки тому

Це буде в тому випадку, коли новообрані голови у своїй роботі будуть керуватися законами.Нажаль у нашій Єзупільській ТГ трохи по-іншому.Перший квартал ще комплектуємо штати, перерозподіляємо вільний залишок коштів, і це при невиконанні бюджету за 1й квартал.Програми соці Анно-економічного розвитку немає.Плану роботи ради немає.Створені головою комісії не працюють згідно регламенту.Сьогодні мене як депутата звинуватили, що через мої запитання і пропозиції сесія затягнулася замість запланованих головою, пів-години, аж на дві.Але у них все добре, бо сформована головою більшість, по-інтересах, голосує злагоджено.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy