Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Андрій Клочко: В Ірпені побудують великий льодовий стадіон в межах програми «Велике будівництво»

  • 5913
Андрій Клочко: В Ірпені побудують великий льодовий стадіон в межах програми «Велике будівництво»

За два роки в місті Ірпені побудують сучасний льодовий стадіон на 800 місць. Такий проєкт реалізують в межах президентської програми «Велике будівництво».

Про це повідомив голова Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко під час робочої поїздки до Ірпеня.

«Місто Ірпінь гідне того, щоб тут побудували льодову арену, щоб люди отримували якісні послуги, а молодь та діти розвивались. В Ірпені є фахові тренери, які готові навчати і виховувати нову генерацію хокеїстів, фігуристів – усіх, хто хоче розвиватися і займатися спортом», – зазначив він.

За словами голови комітету, сучасний льодовий комплекс передбачає відкриття дитячих гуртків, хокейну школу, куди батьки зможуть віддавати своїх дітей і отримувати якісні послуги від держави.

«Проєкт вже включено до програми Президента. І на сесії міської ради вже 17 червня планують виділити кошти. Після отримання проєктно-кошторисної документації можна буде розпочинати роботи», – сказав Андрій Клочко.

Також зазначимо, що в межах робочої поїздки народний депутат провів прийом виборців – мешканців Ірпеня.

«Гаражні кооперативи, енергоефективність, прибудинкові території, недобудови. Сьогодні ми почули багато проблемних питань і будемо їх вирішувати, робитимемо це на постійній основі. Це діалог влади з громадянами, кожен може прийти і вирішити питання», – підсумував він.

Окрім того, під час поїздки Андрій Клочко ознайомився з новою найбільшою очисною станцією, яку планують відкрити наприкінці липня і яка забезпечить водою 75% міста.

«Після запуску станції люди отримуватимуть якісну воду. Це дуже потрібний інфраструктурний об’єкт для Ірпінської громади і важливий крок у співпраці місцевої влади та партії «Слуга Народу», – підсумував він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy