Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Андрій Клочко: Український політикум має продемонструвати згуртованість навколо загроз, пов'язаних з можливою добудовою Північного потоку-2

  • 5197
Андрій Клочко: Український політикум має продемонструвати згуртованість навколо загроз, пов'язаних з можливою добудовою Північного потоку-2

Домовленості Німеччини та США щодо розблокування добудови газогону «Північний потік-2», попри попередню заяву Президента США про те, що неможливо обговорювати питання України без її присутності, мають спонукати як українську владу, так і опозицію до внутрішньої згуртованості, оскільки ціна потенційних загроз, що можуть виникнути з огляду на нові обставини, надто висока для української державності.

Про це наголосив народний депутат від «Слуги Народу», голова Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко.

«Представники усіх політичних сил, які декларують проукраїнську позицію, виступали проти цього будівництва, адже можливе введення в експлуатацію Північного потоку-2 створює серйозні безпекові ризики для України та країн Східної Європи. Мова як про економічні, так і військові загрози. На жаль, такі реалії сучасної політики, з якими нам доводиться сьогодні мати справу», – констатував він.

Звичайно, і Президент, і наше МЗС ведуть необхідні консультації та відповідну роботу, і в цьому контексті дуже важлива запланована зустріч Президента України Володимира Зеленського з Президентом США Джо Байденом, зауважив Андрій Клочко.

«Водночас, так само важливо, щоб український політикум усвідомив серйозність потенційних ризиків, адже для їхнього подолання надзвичайно важлива внутрішня згуртованість. Тим паче, що наші політичні опоненти неодноразово заявляли, що ПП-2 ніколи не буде добудований, оскільки, мовляв, “проти його будівництва жорстко виступають США”. Тож сьогодні вони мають продемонструвати послідовність та підтримати офіційну позицію держави з цього питання», – наголосив народний депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy