Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Андрій Клочко: Місцеве самоврядування демонструє гідну відсіч російській окупації

  • 640
Андрій Клочко: Місцеве самоврядування демонструє гідну відсіч російській окупації

Місцеве самоврядування стало важливим фактором стримування російської агресії в Україні.

Про це заявив голова комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко.

«Ми бачили неймовірний героїзм, проявлений захисниками таких міст, як Ірпінь, Гостомель, Буча, Маріуполь, Чернігів, Харків, Волноваха, Охтирка, Миколаїв. Ми спостерігали справжній патріотизм та безстрашність представників громад Херсону, Енергодару, Мелітополя, які опинилися в окупації та ризикуючи своєю свободою і життям, виступили проти ворога на мирних протестах. Сьогодні можна констатувати, що абсолютна більшість представників місцевого самоврядування не зрадили Присязі на вірність громаді та народові України, на жаль, дехто з них ціною власного життя», – сказав він.

Народний депутат також зазначив, що комітет спостерігає за застосуванням законодавчих актів у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в умовах правового режиму воєнного стану з тим, щоб у разі потреби, невідкладно ініціювати відповідні зміни до законодавства.

Андрій Клочко нагадав, що комітет напрацював законопроєкт про забезпечення керованості державою в умовах воєнного стану (№ 7153), який 24 березня було прийнято парламентом.

«Цим документом більш чітко врегульовується діяльність органів державної влади та органів місцевого самоврядування в умовах воєнного стану, що дозволить посилити державне управління, а також ефективно використовувати наявні ресурси для підтримки мешканців громад», – підсумував народний депутат «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy