Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Андрій Герус: Відтепер українська енергосистема - частина об’єднаної енергосистеми Європи

  • 6885
Андрій Герус: Відтепер українська енергосистема - частина об’єднаної енергосистеми Європи

Україна розпочала синхронізацію енергосистеми з європейською енергосистемою ENTSO-E. Це важлива складова енергетичної безпеки нашої держави.

Про це повідомив голова комітету з питань енергетики та ЖКП Андрій Герус. 

«Синхронна робота енергосистеми України з енергооб’єднанням ENTSO-E підвищить надійність та стійкість роботи ОЕС України, розширить можливості обміну електроенергією між суміжними країнами. Ми стаємо остаточно незалежними від Росії та Білорусі», – зазначив він.

За словами Андрія Геруса, також синхронізація посилює конкуренцію на внутрішньому ринку та створює можливості для роботи на енергетичному ринку Європи. 

«Інтеграція в більш великий ринок автоматично зменшує монополізацію, з точки зору економіки і з точки зору політики це однозначний плюс», – підсумував голова комітету. 

Політик зазначив, що синхронізація допоможе українській енергосистемі позбутися залежності від дефіцитів і профіцитів. Об’єднання українського ринку з європейським дозволить здійснювати перетоки електроенергії і балансувати ринок електроенергії в більш прибутковий спосіб.

«Я вітаю наших європейських партнерів і українських енергетиків з цією подією. Відтепер Україна і Європа мають  єдиний енергетичний простір», – підсумував Андрій Герус. 

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy