Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Андрій Герус: У разі повторів ракетних ударів по об’єктах енергетики, плануємо оперативно відновлювати їх роботу

  • 523
Андрій Герус: У разі повторів ракетних ударів по об’єктах енергетики, плануємо оперативно відновлювати їх роботу

Україна працюємо над тим, щоб кінцевий споживач мав електричну енергію. У разі пошкодження електростанції, ми маємо можливість імпортувати електроенергію з європейського енергоринку.

Заявив голова комітету з питань енергетики та ЖКП Андрій Герус.

Нагадаємо, що в березні 2022 року енергосистема України стала частиною енергосистеми Європи. Таким чином, Україна має можливість як продавати Європі електричну енергію, так і в Європі її купувати. Синхронізація з європейською енергосистемою допомагає українській енергосистемі позбутися дефіцитів електричної енергії.

Українські електростанції, за словами Андрія Геруса, виробляють достатню кількість електричної енергії, щоб забезпечити споживачів. Наразі проблема полягає у відновлені енергетичної інфраструктури, яка є ціллю ракетних обстрілів росії.

«Сьогодні ми маємо проблему не з виробництвом електричної енергії, а з тим, як здійснити розподіл електричної енергії мережами, як її транспортуванням до кінцевого споживача», – зі слів Андрія Геруса.

Голова комітету додав, що робота українських енергетиків спрямована на те, щоб забезпечувати безперебійну роботу енергосистеми, адже є розуміння, що ракетні удари російських окупантів по підстанціям та електростанціям можуть повторюватися.

«Масовані ракетні удари по об’єктах енергетичної інфраструктури можуть повторитися. З одного боку, ми плануємо, як від цього захищатися, з іншого – як оперативно відновлювати їх роботу», – сказав Голова Комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy