Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Андрій Герус: У липні обмеження на пальне на АЗС для водіїв можуть зникнути

  • 465
Андрій Герус: У липні обмеження на пальне на АЗС для водіїв можуть зникнути

Ситуація на ринку пального стабілізується: у червні обсяги поставок були на 50% більші, аніж у травні. З Європи на український ринок зайшло понад 600 тисяч тон нафтопродуктів, 400 тисяч тон – це дизель, 200 тисяч – бензин та скраплений газ.

Про це під час брифінгу заявив голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, народний депутат від «Слуги Народу» Андрій Герус.

«Таким чином ситуація на АЗС стабілізується. На заході черги на заправках відсутні. У Києві та на сході країни поки маємо певний дефіцит. Але процес по насиченню українського ринку продовжуватиметься, і вже в липні ситуація буде нормалізовуватися. Ліміти на заправку будуть підняті або взагалі зняті – автомобілісти зможуть заправлятися будь-яким обсягом пального», – заявив народний депутат.

Однак навіть попри нормалізацію ситуацію він закликав українців відповідально використовувати пальне та не витрачати їх без нагальної потреби.

Андрій Герус також наголосив, що план російських окупантів щодо створення в Україні масштабної паливної кризи не реалізувався і вже не буде реалізовано. Адже в нас напрацьований план поставок та логістика з різних європейських країн. А самі поставки – диверсифіковані.

«Це ще один крок із інтеграції українських енергоринків із європейськими. Йдеться про ринок нафтопродуктів. Логістика яка напрацьована, ці закупівлі і наявність товару – все це допомагає нам мати налагоджені зв’язки з Європою і навіть не думати про поставки з інших напрямків, які працювали колись. Це другий крок по об’єднанню наших енергетичних ринків. Далі цей стратегічний рух буде продовж і в частині газу, і в частині всіх інших енергоресурсів», – повідомив очільник профільного підкомітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy