Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Андрій Герус: Стійкість енергосистеми має стати ціллю для всієї країни

  • 373
Андрій Герус: Стійкість енергосистеми має стати ціллю для всієї країни

Енергетична система перебуває під постійною загрозою обстрілів. Відповіддю на цю загрозу має бути створення мережі розподіленої генерації електроенергії.

Про це заявив голова комітету з питань енергетики та ЖКП, народний депутат «Слуги Народу» Андрій Герус.

Така мережа має складатися з сотень малих електростанцій, що допоможе нашій енергосистемі диверсифікувати генерацію і убезпечити енергетичні об’єкти від масштабних пошкоджень, зазначає він.

«Мова може йти про сотні мегават нових потужностей. Такі малі електростанції можуть запускати муніципалітети, приватні та державні підприємства», – сказав Андрій Герус.

Досягнення стійкості енергетичної системи та підвищення її гнучкості має стати основною ціллю для всієї країни, переконаний голова комітету.

Він також зауважив, що станом на сьогодні виробництво електроенергії в Україні складає близько 12 тис. МВт, дефіцит потужності залишається суттєвим – на рівні 4,5 тис. МВт. У зв’язку з цим, оператори систем розподілу (обленерго) продовжують застосовувати графіки відключень.

У принципі, складність ситуації вимірюється тяжкістю пошкоджень об’єктів енергетичної інфраструктури під час ракетних обстрілів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy