Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Андрій Герус: Шостий пакет санкцій вдарить по експорту російської нафти

  • 1101
Андрій Герус: Шостий пакет санкцій вдарить по експорту російської нафти

Прийнятий проти росії шостий пакет санкцій, який включає часткове ембарго на нафту і нафтопродукти, істотно вплине на російську економіку.

Про це сказав голова комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус в ефірі єдиного телемарафону.

«Шостий пакет санкцій буде болючим для російської федерації, адже енергоресурси, зокрема нафта і нафтопродукти, є однією із ключових статей експорту росії. Саме ці доходи формують бюджет, саме ці доходи формують ті фінансові ресурси, які йдуть на армію і на озброєння російської федерації та, й взагалі, на підтримання макроекономічної стабільності. Тому це буде мати серйозний вплив», – зауважив він.

Зазначимо, що за підрахунками Bloomberg, росія може втратити близько $10 млрд експортних доходів на рік.

Андрій Герус також зазначив, що у шостому пакеті санкцій, схваленому Європейським Союзом, передбачена заборона страхування морських перевезень російської нафти. Ця санкція вдарить по експорту російської нафти морем.

«Шостий санкційний пакет ЄС також включає обмеження на страхування суден, які перевозять нафту. Це означає, що навіть продавати нафту не в Європу, а в Азію також стане складніше. Тому що європейські крупні страхові компанії тепер не будуть страхувати відповідні вантажі», – розповів голова комітету.

Андрій Герус вважає, що шостий пакет санкцій – це не кінцева ціль, а це шлях. І далі Україна повинна працювати над тим, щоб за цим пакетом санкцій слідував наступний.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy