Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Андрій Герус розповів, як Україна готуватиметься до зими

  • 225
Андрій Герус розповів, як Україна готуватиметься до зими

Наразі відновлення енергетичних об’єктів йде за планом і до проходження зими енергосистема України буде готова.

Про це зазначив голова енергетичного комітету, народний депутат «Слуги Народу» Андрій Герус під час Business Breakfast від Forbes.

За його словами, готовність України до проходження зими в умовах воєнного стану лежить у двох площинах: енергетична та військова.

Зокрема, енергетична – це захист енергетичних об’єктів; накопичення додаткового обладнання на складах, яке можна відносно швидко замінити і знайти резервну схему живлення.

«Також важливим напрямком тут є розвиток розподіленої або децентралізованої генерації. Україна має декілька об’єктів енергетичної інфраструктури, які забезпечують всю країну електроенергією. Такі об’єкти легко вивести з роботи шляхом ракетних обстрілів. Необхідно зменшувати залежність від великої генерації і будувати малу, максимально наближену до кінцевого споживача генерацію», – сказав він.

Військова площина – це ефективна робота наявного ППО, можливе постачання нових засобів від західних партнерів.

«Всі розуміють, що з великою ймовірністю будуть ракетні удари на нашу енергетичну інфраструктуру, а оскільки всі розуміють, то над цим всі й працюють: хто в енергетичній, хто у військовій площині», – зауважив Андрій Герус.

Голова Комітету додав, щоб мінімізувати ризики і потенційні проблеми, які можуть бути під час проходження зими, населенню необхідно також готуватись.

Наприклад, вжити заходів щодо енергозбереження та підвищення енергоефективності житла. Зокрема замінити старі лампи розжарювання на нові енергоощадні LED-лампи. Також варто провести техогляд генераторів, зарядних станцій та пристроїв.

Народний депутат також звернув увагу на те, що заяви про те, що обсяг виконаних об’єктами теплової генерації аварійно-відновлювальних робіт становить лише 2% від обсягу завданих російськими ударами пошкоджень – неправдиві, за даними Міненерго близько 70% ТЕС та ТЕЦ вже відремонтовано.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy