Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Андрій Герус: Посилення санкцій – єдина правильна відповідь на газовий шантаж рф

  • 320
Андрій Герус: Посилення санкцій – єдина правильна відповідь на газовий шантаж рф

Європа має посилювати санкції проти рф та працювати над диверсифікацією джерел постачання енергоресурсів. Це буде єдина правильна відповідь на газовий шантаж росії.

Про це заявив Голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, народний депутат «Слуги Народу» Андрій Герус.

«Чим ближче до початку опалювального сезону, тим частіше газпром виходить з новими заявами про скорочення поставок газу до Європи. росія не змінює свої методи шантажу і сподівається продовжити залежність Європи від власних енергоресурсів. Саме тому Європа не може допустити послаблення позицій, адже це означатиме для кремля правильність усталеної стратегії», – сказав він.

Як пояснив голова комітету, газпром все ще вважає, що він головний гравець на європейському газовому ринку, однак архітектура цього ринку змінилась.

«Європейська комісія працює над планом скорочення споживання газу; окремі європейські країни добровільно відмовляються від імпорту російських енергоресурсів, диверсифікуючи джерела та напрямки постачання з інших країн, а саме: США, Африки, арабських та азійських країн; розробляються окремі державні програми компенсацій та стимулювання переходу на інші види палива; виділяються кошти на розвиток газо- та нафтотранспортної інфраструктури, натомість газпром «вимахує» своїми заїждженими погрозами, наче ніхто не розуміє причин такої поведінки», – сказав Андрій Герус.

Європа знаходить рішення, які дають їй можливість успішно долати залежність від російського газового монополіста газпрому, переконаний народний депутат.

«Майбутня зима буде непростою для Європейського Союзу, але в подальшому Європа відчує значні економічні покращення, адже позбудеться газового диктатора, який маніпулює як не фізичними поставками, так цінами», – підсумував політик.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy