Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Андрій Герус пояснив, чому Україна тимчасово припинила експорт електроенергії до Європи

  • 552
Андрій Герус пояснив, чому Україна тимчасово припинила експорт електроенергії до Європи

Масовані ракетні обстріли пошкодили близько 40% загальної інфраструктури та генеруючих потужностей енергетичної системи України. Саме тому для того, щоб забезпечити безперебійну роботу енергосистеми, 11 жовтня припинено експорт електроенергії до Європи.

Про це заявив голова комітету з питань енергетики та ЖКП Андрій Герус.

Нагадаємо, що в березні 2022 року енергосистема України стала частиною енергосистеми Європи. Таким чином, Україна має можливість як продавати Європі електричну енергію, так і купувати її в Європі.

За словами народного депутата «Слуги Народу», певні обсяги електричної енергії Україна могла б імпортувати для додаткової стабілізації енергосистеми, однак проблема полягає у відновлені енергетичної інфраструктури, яка є ціллю ракетних обстрілів росії.

«Сьогодні імпорт електричної енергії для України не є панацеєю, проблема, яку ми маємо на сьогодні – це мережі і підстанції, які знаходились близько до електростанцій. Ці підстанції забезпечували транзит електроенергії», – сказав Андрій Герус.

Голова комітету додав, що Україна не має дефіциту генерації електричної енергії, але через пошкоджені мережі є тимчасовий дефіцит в кінцевих споживачів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy