Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Андрій Герус: Наше завдання – підготуватись до стабільного опалювального сезону в умовах війни

  • 262
Андрій Герус: Наше завдання – підготуватись до стабільного опалювального сезону в умовах війни

Завдання влади – провести підготовку до опалювального сезону таким чином, щоб у нас було гарантовано достатньо енергоресурсів, як вугілля, так і газу.

Про це повідомив голова комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, народний депутат «Слуги Народу» Андрій Герус.

«Підготовка до опалювального сезону вже розпочалась. Для успішного його проходження приймаються відповідні рішення Міністерством енергетики та Парламентом. Зокрема, у вівторок, Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроєкт, який має допомогти стабільно пройти осінньо-зимовий період без підвищення цін на газ та тарифів на тепло», – сказав він.

Голова Комітету зазначив, що українські компанії здійснюють видобуток газу на території України, але також Україна імпортуватиме газ з Європи (Словаччина, Угорщина, Польща), який, своєю чергою, потраплятиме туди, зокрема, з США.

«Цього року США для України буде значним постачальником природного газу», – додав народний депутат.

Щодо вугілля – його закуповують як приватні компанії, так і державна компанія «Центренерго». Наразі морські шляхи для поставок вугілля заблоковані, проте, попри війну, в Україні продовжується видобуток власного вугілля: це місто Павлоград, діючі шахти Донбасу та шахти Львівсько-Волинського вугільного басейну. Також здійснюються поставки з Польщі і з інших країн, звідки вугілля може постачатись транзитом залізницею.

Раніше Андрій Герус зазначав, що важливим залишається питання оплати комунальних послуг, бо для енергосистеми потрібні кошти для закупівлі газу та вугілля.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy