Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Андрій Герус: Наша ціль після запуску Північного потоку-2 – зберегти транзит газу

  • 9474
Андрій Герус: Наша ціль після запуску Північного потоку-2 – зберегти транзит газу

Після запуску Північного потоку-2 наша ціль – це збереження транзиту природного газу через газотранспортну систему (ГТС) України. Таку саму позицію займає Німеччина і США. Ми повинні бачити реальні речі – країни діють прагматично і відповідно до своїх економічних інтересів.

Про це заявив народний депутат від «Слуги Народу», голова Комітету з питань енергетики та ЖКП Андрій Герус в ефірі 24 каналу.

«Попри певні розбіжності в поглядах з Європою щодо запуску Північного потоку-2, повинна бути спільна позиція: транзит газу через українську ГТС має продовжуватися, тому що він надійний і може забезпечувати Європу необхідним обсягом газу», – сказав Андрій Герус.

Україна має зосередити увагу Європи на необхідності диверсифікації маршрутів транспортування газу, а для себе як мінімум на наступні 10 років зберегти транзит в тому обсязі, який буде забезпечувати покриття витрат на утримання української ГТС.

«В цій темі Україні треба працювати над тим, аби отримати максимум користі. Навколо цього має будуватись уся переговорна позиція», – зауважив очільник Комітету з питань енергетики та ЖКП.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy