Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Андрій Герус: На сьогодні українці забезпечені світлом та теплом

  • 435
Андрій Герус: На сьогодні українці забезпечені світлом та теплом

Станом на сьогодні український споживач забезпечений електроенергією та теплом, а енергетики працюють над тим, щоб так було всю зиму.

Про це сказав голова комітету з питань енергетики та ЖКП Андрій Герус.

Водночас актуальним залишається заклик до жителів усіх областей, добровільно зменшувати споживання електричної енергії протягом дня та особливо у вечірній пік: з 18 до 22 години.
 
За словами народного депутата «Слуги Народу», країна готується до опалювального сезону і є два фактори, які суттєво впливають на успішність його проходження.
 
«По-перше, наявність палива. Зараз українські підземні сховища містять понад 14 млрд кубометрів газу, цього вистачить для проходження осінньо-зимового періоду, але накопичення запасів палива (вугілля, газу, мазуту) триває», – сказав Андрій Герус.
 
Другий фактор – це готовність інфраструктури.
 
Як розповів політик, йшла активна підготовка інфраструктури до проходження опалювального сезону, були виділені кошти резервного фонду державного бюджету для відновлення Кременчуцької ТЕЦ, Чернігівської ТЕЦ.

Станом на 4 жовтня готовність житлових будинків і теплових мереж в тих регіонах, де були відсутні активні бойові дії, складала майже 90%. Але 10-12 жовтня, коли були завдані нові ракетні удари по об’єктах енергетичної інфраструктури, ситуація ускладнилась, адже постраждали електромережі та підстанції.
 
«Очевидно, що ціллю російських окупантів була електроенергетика України. За декілька днів вдалось відновити енергопостачання, для цього фахівці НЕК «Укренерго» оперативно використовували резервні схеми живлення. Але щоб повністю відновити роботу пошкоджених об’єктів енергетичної інфраструктури, потрібен час і ресурси», – сказав Андрій Герус.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy