Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Андрій Герус: Країна готова до зими, але енергетики продовжують працювати над посиленням захисту об’єктів енергетики

  • 189
Андрій Герус: Країна готова до зими, але енергетики продовжують працювати над посиленням захисту об’єктів енергетики

Основні роботи з підготовки до проходження зими виконано, але енергетики продовжують працювати над захистом об’єктів енергетичної інфраструктури.

Про це розповів голова енергетичного комітету, народний депутат «Слуги Народу» Андрій Герус в ефірі УП LIVE.

Як повідомив Уряд, завершуються планові ремонти, щоб залучити максимальні потужності протягом цієї зими. Вже додано до енергосистеми 1,5 ГВт. Запаси природного газу у сховищах становлять майже 15,8 млрд кубів. За даними НАК «Нафтогаз», є всі шанси пройти зиму за рахунок газу власного, українського видобутку.

«Станом на сьогодні споживання електричної енергії коливається від 9 ГВт вночі до 14 ГВт вдень, взимку очікується споживання на рівні 19 ГВт в пікові години. Енергетики готуються до того, щоб забезпечити потрібні обсяги», – сказав Андрій Герус.

Голова Комітету зауважив, що особливі труднощі будуть у вечірні години споживання електричної енергії, тому він закликав українців перенести роботу електроприладів на нічні години, якщо є така можливість, аби зменшити навантаження на енергосистему.

Народний депутат також додав, що хоч країна і готова до успішного проходження опалювального сезону 2023-2024 рр., все ж велике значення має інтенсивність імовірних ракетних атак та робота протиповітряної оборони України.

Щоб мінімізувати потенційні проблеми, які можуть бути спричинені ракетними обстрілами, населенню варто також підготуватись. Голова Комітету рекомендує при можливості звернути увагу на заходи щодо енергозбереження та підвищення енергоефективності житла, а власникам генераторів, зарядних станцій та пристроїв провести їхній техогляд.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy