Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Андрій Герус: Енергетики роблять усе, щоб зима для українців була теплою

  • 3731
Андрій Герус: Енергетики роблять усе, щоб зима для українців була теплою

Українські енергетики роблять усе, щоб за різними сценаріями воєнних дій зима для населення була теплою.
 
Про це заявив голова комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус в ефірі телемарафону «Єдині новини».

«Енергетики слідують плановому показнику підготовки до опалювального сезону: йде робота по накопиченню природного газу в підземні газосховища та вугілля на складах ТЕС та ТЕЦ. У звільнених від окупантів регіонах продовжуються роботи з відновлення об’єктів теплокомуненерго, центрального теплопостачання», – сказав він.

Але, зауважив Андрій Герус, підготовка до опалювального сезону залежить від розвитку подій на фронті, від того наскільки інтенсивно російські війська будуть обстрілювати об’єкти критичної інфраструктури.
 
«Верховна Рада, зі свого боку, прийняла Закон щодо регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання, який допоможе країні належним чином підготуватися до проходження осінньо-зимового періоду 2022/2023 року», – додав народний депутат.
 
Закон дає можливість компанії НАК «Нафтогаз» отримати додатковий фінансовий ресурс для закупівлі газу. Положення Закону забезпечують стале надання українським споживачам послуг з постачання газу та тепла. Також цим Законом Парламент запровадив мораторій на підвищення цін на газ і тепло.
 
«Жодного підвищення тарифів не планується, люди можуть бути спокійні і планувати свій бюджет з розрахунку тих витрат, які є зараз. Ми розуміємо, що людям зараз складно, тому додаткового фінансового навантаження на домогосподарства не буде», – сказав Андрій Герус у прямому ефірі телемарафону «Єдині новини».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy