Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Андрій Герус: Для збереження виробництва деякі українські підприємства імпортують електроенергію з Європи

  • 384
Андрій Герус: Для збереження виробництва деякі українські підприємства імпортують електроенергію з Європи

З початком року певні українські підприємства, яким необхідна електроенергія для виробничого процесу, здійснюють імпорт з Європи.

Про це повідомив голова комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус в ефірі телемарафону «Єдині новини».

Станом на сьогодні обсяг імпорту невеликий – кілька сотень МВт, однак він допомагає зменшити небаланси електричної енергії в енергосистемі. Для порівняння – потужність споживання електроенергії в Україні становить 12 тис. МВт.

«Імпортна електрична енергія в 2-3 рази дорожча за вироблену електроенергію в Україні. Таку електроенергію переважно імпортують ті, в кого електроенергія складає невелику частку в собівартості продукту чи послузі та хто не може зупинити на 3-4 години, коли діють графіки обмеження споживання електроенергії, виробничий процес», – додав Андрій Герус.

За його словами, зараз для енергосистеми це корисно, адже в дефіцитні години, електроенергія, яку б споживали підприємства, надходить до домогосподарств. Тобто залишається більше електроенергії для населення.

Водночас голова комітету повідомив, що енергетики працюють над відновленням роботи генеруючих потужностей в енергосистемі Україні, які постраждали внаслідок систематичних російських обстрілів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy