Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Андрій Богданець закликав активно допомагати ЗСУ: Тільки так ми наблизимо перемогу

  • 1309
Андрій Богданець закликав активно допомагати ЗСУ: Тільки так ми наблизимо перемогу

Народний депутат «Слуги Народу» Андрій Богданець, який з перших днів виконує свій військовий обов’язок у Київській області, закликав народних депутатів, а також усіх громадян, хто має можливість долучитися, активніше допомагати Збройним силам України.

Зокрема йдеться про придбання та забезпечення наших бійців всім необхідним. Тільки так Україна зможе наблизити перемогу у війні проти окупанта РФ.

«Допомога українським військовим – це запорука нашої незалежності та свободи. Це збереження тисяч життів, нашої інфраструктури. Наша ціль – перемога. І з активною та безперебійною підтримкою ЗСУ (чи то технікою та озброєнням, чи то товарами першої необхідності) ми зможемо здобути її швидше, адже в умовах війни потреби дуже величезні і державі складно покрити їх самотужки», – сказав він.

Власне сам Андрій Богданець активно допомагає спецпідрозділу КОРД. Днями благодійний фонд, заснований депутатом, передав хлопцям 11 спеціальних військових приціли та 2 тепловізори.

«Приціли дуже потрібні нашим хлопцям для проведення зачисток. Ми шукали їх майже місяць і придбали у дружній Польщі. Наші КОРДівці роблять надзвичайно важливу роботу в Київській області. Вони – наші Герої. І ми маємо допомагати їм всім, чим тільки можемо», – наголосив депутат «Слуги Народу».

Андрій Богданець наголошує, кожен народний депутат, депутат місцевої ради, може долучитися до збору коштів, придбання техніки та озброєння і допомогти забезпечити необхідним принаймні один підрозділ.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy