Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Альянс лібералів і демократів за Європу збирає кошти на підтримку України

  • 595
Альянс лібералів і демократів за Європу збирає кошти на підтримку України

Партія «Альянс лібералів і демократів за Європу» (ALDE), яка має потужну фракцію в Європарламенті, оголосила збір коштів для допомоги Україні.

ALDE об’єднала зусилля з асоціацією Promote Ukraine у Брюсселі, щоб забезпечити фінансування низки потреб для української армії. Зокрема, зібрані кошти витратять на закупівлю бронежилетів, шоломів, приладів нічного бачення, тепловізорів, тактичного одягу, індивідуальних аптечок та обладнання для лікарень.

«Разом ліберали вивели Україну на шлях вступу до ЄС. Разом ліберали об’єдналися, щоб допомогти покласти край невиправданій війні, яку Путін приніс у Європу. Разом ми збережемо Європу вільною та справедливою», – йдеться у заяві ALDE.

У партії заявили, що наразі це найбільша європейська благодійна акція та закликали допомогти Україні будь-якою сумою.

«Ми вдячні за таку ініціативу наших європейських колег і за потужну підтримку, яку ми отримуємо. Сьогодні українська армія стримує на кордонах Європи російську навалу і кожна допомога – це крок до нашої перемоги», – сказала голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

Нагадаємо, АLDE – європейська партія, що складається з ліберальних та ліберально-демократичних партій, які в основному діють у країнах ЄС. Це фактично конфедерація політичних партій європейських країн. На національному рівні партії-члени АLDE беруть участь в урядах 12 з 27 країн ЄС. Політична партія «Слуга Народу» також є членом АLDE.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy