Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Альянс лібералів і демократів за Європу підтримав резолюції команди руху «Зе!Жінки»

  • 224
Альянс лібералів і демократів за Європу підтримав резолюції команди руху «Зе!Жінки»

Альянс лібералів і демократів за Європу (ALDE) на своєму конгресі у Стокгольмі 26-28 травня ухвалив дві резолюції, які розробила для України команда руху «Зе!Жінки» – «Гідність і підтримка осіб, що постраждали від сексуального насильства під час російської війни проти України», а також «Підтримка осіб, переміщених через російську війну проти України, в Європі через рік після повномасштабного російського вторгнення».

Так, на рівні Конгресу визнано, що сексуальне насильство РФ не повинне залишитися непокараним. Також, перша резолюція містить заклики до усіх партій-членів ALDE до:

– покращення співпраці України з Європою та світом у правосудді;

– створення фінансових програм, репарацій та програм термінової соціальної та психологічної допомоги для осіб, які постраждали від сексуального насильства під час геноцидальної війни РФ проти України;

– створення спеціального трибуналу за злочин агресії.

Щодо другої резолюції, лідерка «Зе!Жінки» у Києві Женя Кулеба зазначає: «Ми зафіксували, що кожен переміщений українець потребує найшвидшої перемоги України, щоб безпечно повернутися додому. А доки українці знаходяться в Європі, вони мають право на захист, гідну працю та безпеку для них та їх дітей».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy