Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Акція #ЗеЖінки_УкраїнаБезНасильства активно продовжується у всіх областях України.

  • 530
Акція #ЗеЖінки_УкраїнаБезНасильства активно продовжується у всіх областях України.

🔸 На Івано-Франківщині прикрили пам’ятник «Руській трійці» помаранчевою тканиною та в знак підтримки українців, які постраждали від сексуального насильства під час війни росії проти України.

🔸У Хмельницькому лідерки Натальська Оксана та та Філіпова Ольга разом з командою провели акцію у Сквері імені Тараса Григоровича Шевченка та прикрили помаранчевою тканиною пам’ятник із рядками «Заповіту».

🔸Лідерка руху з Маріуполя – Катерина Хліменкова разом з однодумцями пов’язали помаранчеві стрічки у дворі Маріупольського державного університету, у Києві.

🔸Місцеві лідерки на Вінниччині – Юлія Головчук та Юлія Олійник, у підтримку акції разом з учасниками команди прикрили помаранчевою тканиною пам‘ятник Тарасу Григоровичу Шевченку.

🔸На Одещині, щоб привернути увагу до теми насильства, учасниці прикрили помаранчевою тканиною скульптурну композицію «Дівчина та дельфін» та пов’язали помаранчевими стрічками дерева поряд.

🔸На Полтавщині Маруся Чурай надягнула сукню із помаранчевих стрічок у підтримку всіх жінок, які постраждали від насильства під час війни росії проти України.

🔸На Рівненщині учасниці руху в знак підтримки акції, провели інформаційну кампанію та прикрили пам’ятник Марії Несвицькій.

🔸На Кіровоградщині лідерки руху – Анна Зарічна та Наталія Живицька, провели ходу зі стрічками та пов’язали їх біля біля будівлі ЦНАПу.

🔸На Львівщині небайдужі до акції #ЗеЖінкиУкраїнаБезНасильства пов’язали у центрі міста помаранчеві стрічки на дерева, як знак підтримки жертв домашнього насильства.

🔸Учасниці руху #ЗеЖінки з Тернополя пов’язали помаранчеві стрічки в знак підтримки та взяли участь у тематичному заході разом із працівниками поліції.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy