Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Акредитація ЗМІ на збори Запорізької обласної організації партії «Слуга Народу»

  • 933
Акредитація ЗМІ на збори Запорізької обласної організації партії «Слуга Народу»

02 лютого 2022 року відбудуться Збори Запорізької Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”, на яких буде розглядатися питання про внесення пропозиції щодо відкликання депутатів Запорізької обласної ради за народною ініціативою.

Акредитація представників ЗМІ проводиться прес-службою.

Відповідальний за проведення акредитації секретар Запорізької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «Слуга народу» Семененко Наталія, тел.066-931-46-47.

Для акредитації на Збори, необхідно надіслати не пізніше як за день до дня проведення зборів на електронну адресу [email protected] або подати в оригіналі до Запорізької Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (адреса офісу: м. Запоріжжя, бульвар Центральний, 3, з понеділка по п’ятницю з 11-00 до 12-00) підписану керівником засобу масової інформації (або уповноваженою особою) заявку на акредитацію разом з копіями документів, що посвідчує особу журналіста, технічного(их) працівника(ів) (паспортом та редакційним посвідченням).

ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАЯВКИ НА АКРЕДИТАЦІЮ

Організаційному комітету Зборів Запорізької Обласної

організації ПП “СЛУГА НАРОДУ”

(Повне найменування ЗМІ) просить надати акредитаційні картки для висвітлення в ЗМІ Зборів Запорізької Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” 02 лютого 2022 року.

дата і номер державної реєстрації;

адреса редакції;

адреса електронної пошти;

прізвище, ім’я та по батькові журналіста(ів), технічного(их) працівника(ів) засобу масової інформації, щодо якого(их) вноситься подання;

номери засобів зв’язку;

бажаний спосіб отримання акредитаційної картки: електронна пошта/нарочно в офісі обласної організації.

Засіб масової інформації у поданні має надавати додаткову інформацію про засіб масової інформації (прізвище, ім’я, по батькові керівника, номери телефонів керівника, номери телефонів, факсу та електронну адресу служби інформації засобу масової інформації).

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy