Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Акредитація журналістів на збори Одеської обласної організації політичної партії «Слуга Народу»

  • 336
Акредитація журналістів на збори Одеської обласної організації політичної партії «Слуга Народу»

ПОВІДОМЛЕННЯ

На виконання частини третьої статті 218 Виборчого кодексу України Одеська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» повідомляє, що 15 лютого 2022 року з 12.00 до 13.00 години за адресою: Україна, 65023, Одеська обл., м.Одеса, вул. Дворянська, будинок 8, відбудеться Збори з метою висування кандидатів у депутати Кароліно-Бугазької сільської ради Білгород-Дністровського району, Одеської області на повторних виборах 20 березня 2022 року та кандидата на посаду голови Кароліно-Бугазької сільської ради Білгород-Дністровського району, Одеської області на повторних виборах 20 березня 2022 року.

Порядок акредитації журналістів на Збори Одеської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Для отримання акредитації необхідно не пізніше ніж за добу до проведення Зборів подати заявку до Одеської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» через електронну пошту за адресою: о[email protected]. У заявці слід вказати прізвище, імʼя, по батькові (за наявності), посаду представника та назву засобу масової інформації.

Оформити заявку на акредитацію можна також засобами телефонного звʼязку за номерами: +38(048)-793-35-94.

Допуск журналістів на Збори Одеської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» здійснюється з урахуванням карантинних обмежень, відповідно до списку за обов’язкової наявності редакційного посвідчення та документа, що посвідчує особу.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy