Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Агресія Росії не заважає Україні вступити до НАТО – Марія Мезенцева

  • 6217
Агресія Росії не заважає Україні вступити до НАТО – Марія Мезенцева

На цьому наголосила очільниця делегації України в ПАРЄ та народна депутатка від «Слуги Народу» Марія Мезенцева, коментуючи двосторонню зустріч президентів США Джо Байдена та РФ Володимира Путіна.

«Зараз ми спостерігаємо найглибші відносини з Північноатлантичним альянсом з 2008 року – з часів Бухарестського саміту, коли було визначено, що Україна набуде повноцінне членство у НАТО. Ми розуміємо, що це – абсолютний вибір суверенної держави Україна. І жодна агресія з боку РФ на Сході, жодні намагання Росії продовжувати окупацію Криму не будуть заважати вступу до НАТО», – сказала вона.

Марія Мезенцева нагадала, що березневе опитування продемонструвало, що більшість українців підтримують вступ до НАТО. «Українці розуміють, що НАТО – це військово-політичний союз. Він дуже важливий для України, для розвитку оборонного сектору, безпеки, для незалежності й суверенітету», – наголосила вона.

Очільниця делегації України в ПАРЄ висловила впевненість, що на двосторонній зустрічі президентів США та Росії серед важливих тем буде обговорення українського питання, українського Донбасу та українського Криму.

«Розуміємо, що може бути обговорення питань по «Кримській платформі», по деокупації Криму, по тому, що відбувається на сході нашої країни. І розуміємо, що останні досягнення у відносинах з НАТО, коли були виправлені усі помилки у цих відносинах за час від 2008 до 2019 року, – це важливе досягнення всієї дипломатичної команди України на чолі з Президентом Володимиром Зеленським», – заявила Марія Мезенцева.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy