Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Аграрії отримали понад 18 млн грн компенсації за придбану вітчизняну сільгосптехніку – Дмитро Соломчук

  • 71
Аграрії отримали понад 18 млн грн компенсації за придбану вітчизняну сільгосптехніку – Дмитро Соломчук

У червні українським аграріям нарахували за травень компенсації за придбану вітчизняну сільськогосподарську техніку на 18,6 млн грн.

Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», член Комітету ВР з питань аграрної та земельної політики Дмитро Соломчук.

Як зазначив парламентар, аграрії активно користуються державною підтримкою, яка повертає 25% вартості за придбану сільгосптехніку від українських виробників. Уже у травні на компенсацію подалося 93 агропідприємства та фермерських господарств.

«Загалом за два місяці дії програми сільгосппідприємства придбали 130 одиниць техніки та обладнання українського виробництва на суму 90,4 млн грн. Це чудова можливість для фермерів, щоб оновити свій автопарк, і потужна підтримка для українського машинобудування», – наголосив Дмитро Соломчук.

Нагадаємо: програма 25% компенсації аграріям вартості придбаної сільгосптехніки українського виробника – одна зі складових державної політики «Зроблено в Україні», ініційованої Президентом Володимиром Зеленським. Вона спрямована на підтримку українського виробника та стимулювання попиту на вітчизняну продукцію.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy