Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Історія партії

Квітень 2016 р. – офіційно зареєстрована «Партія рішучих змін», яку очолив Іван Баканов. Під його керівництвом почалося формування команди політсили.

Грудень 2017 р. – назву політичної партії змінено на «Слуга Народу».

Січень 2019 р. – партія «Слуга Народу» на з’їзді висунула кандидатом у Президенти України Володимира Зеленського. Навколо кандидата об’єдналися активні громадяни з усієї України. Вони сформували так звану Зе!команду, частина якої згодом перейде до лав партії «Слуга Народу».

Квітень 2019 р. – у другому турі президентських виборів переміг Володимир Зеленський, якого підтримувала політична партія «Слуга Народу».

Травень 2019 р. – головою політичної партії «Слуга Народу» став Дмитро Разумков.

Липень 2019 р. – на дострокових парламентських виборах політична партія «Слуга Народу» перемогла в одномандатному виборчому окрузі, здобувши 43,16% голосів виборців. Також партія отримала найбільшу кількість місць у парламенті по одномандатних округах: перемогу здобули 130 кандидатів від «Слуги Народу». Це дозволило політсилі сформувати монобільшість у Верховній Раді України – вперше в історії українського парламентаризму.

Грудень 2019 р. – Дмитро Разумков склав повноваження голови партії «Слуга Народу» через обрання головою Верховної Ради України. Новим очільником політсили став народний депутат України Олександр Корнієнко.

Лютий 2020 р. – голова політичної партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко на IV позачерговому з’їзді проголосив український центризм як офіційну ідеологію політсили. Український центризм передбачає відмову від радикальних ідеологій, спрямованих на розкол суспільства. Натомість партія «Слуга Народу» шукає спільні рішення і прагне до компромісу – з усіх питань, крім незалежності країни, суверенітету держави, нетерпимості до корупції і брехні політиків.

Квітень 2020 р. – політична партія «Слуга Народу» офіційно відмовилася від державного фінансування на 2020 рік. Ці гроші політсила спрямувала на боротьбу з пандемією COVID-19 та її наслідками.

Жовтень 2020 р. – в Україні відбулися місцеві вибори, на яких політична партія «Слуга Народу» отримала найбільшу кількість депутатських мандатів у обласних, районних, міських, сільських та селищних радах. Загальний результат «Слуги Народу» – 6093 депутати та 223 голови ОТГ.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy