Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Історія партії

Квітень 2016 р. – офіційно зареєстрована «Партія рішучих змін», яку очолив Іван Баканов. Під його керівництвом почалося формування команди політсили.

Грудень 2017 р. – назву політичної партії змінено на «Слуга Народу».

Січень 2019 р. – партія «Слуга Народу» на з’їзді висунула кандидатом у Президенти України Володимира Зеленського. Навколо кандидата об’єдналися активні громадяни з усієї України. Вони сформували так звану Зе!команду, частина якої згодом перейде до лав партії «Слуга Народу».

Квітень 2019 р. – у другому турі президентських виборів переміг Володимир Зеленський, якого підтримувала політична партія «Слуга Народу».

Травень 2019 р. – головою політичної партії «Слуга Народу» став Дмитро Разумков.

Липень 2019 р. – на дострокових парламентських виборах політична партія «Слуга Народу» перемогла в одномандатному виборчому окрузі, здобувши 43,16% голосів виборців. Також партія отримала найбільшу кількість місць у парламенті по одномандатних округах: перемогу здобули 130 кандидатів від «Слуги Народу». Це дозволило політсилі сформувати монобільшість у Верховній Раді України – вперше в історії українського парламентаризму.

Грудень 2019 р. – Дмитро Разумков склав повноваження голови партії «Слуга Народу» через обрання головою Верховної Ради України. Новим очільником політсили став народний депутат України Олександр Корнієнко.

Лютий 2020 р. – голова політичної партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко на IV позачерговому з’їзді проголосив український центризм як офіційну ідеологію політсили. Український центризм передбачає відмову від радикальних ідеологій, спрямованих на розкол суспільства. Натомість партія «Слуга Народу» шукає спільні рішення і прагне до компромісу – з усіх питань, крім незалежності країни, суверенітету держави, нетерпимості до корупції і брехні політиків.

Квітень 2020 р. – політична партія «Слуга Народу» офіційно відмовилася від державного фінансування на 2020 рік. Ці гроші політсила спрямувала на боротьбу з пандемією COVID-19 та її наслідками.

Жовтень 2020 р. – в Україні відбулися місцеві вибори, на яких політична партія «Слуга Народу» отримала найбільшу кількість депутатських мандатів у обласних, районних, міських, сільських та селищних радах. Загальний результат «Слуги Народу» – 6093 депутати та 223 голови ОТГ.

Квітень 2021 р. – Центральна виборча комісія офіційно визнала кандидата у народні депутати від партії «Слуга Народу» Василя Вірастюка переможцем на 87-му окрузі на Івано-Франківщині.

Жовтень 2021 р. – першим заступником Голови Верховної Ради став Олександр Корнієнко.

Листопад 2021 р. – Олександр Корнієнко склав повноваження голови партії для того, щоб зосередитися на роботі першого заступника Голови Верховної Ради України. XIII з’їзд партії «Слуга Народу» ухвалив рішення призначити Олену Шуляк очільницею партії.

На проміжних виборах народних депутатів України в одномандатному окрузі №197 (Черкаська область) впевнену перемогу здобув кандидат від партії «Слуга Народу» Віталій Войцехівський. А в Херсонській області на окрузі №184 – кандидат від партії «Слуга Народу» Сергій Козир.

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну партія доєдналася до заклику Президента України Володимира Зеленського про політичну єдність і згуртованість суспільства у боротьбі з агресором. Ми відкинули ідеологічні і політичні розбіжності і співпрацюємо з усіма політичними партіями патріотичного напрямку в Верховній Раді та місцевих радах. Більше 300 представників великої політичної команди “Слуги народу” сьогодні служать у лавах ЗСУ, у тому числі – підрозділах тероборони. Регіональні офіси перетворились на гуманітарні хаби. Тисячі партійців і місцевих депутатів у всіх регіонах України працюють над ключовими напрямками діяльності партії в умовах війни: допомога фронту, переселенцям, постраждалим регіонам. 

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy