Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ідеологія партії

Наша ідеологія – український центризм.

Ми – не «праві» і не «ліві». Не націоналісти і не сепаратисти.

Ми заперечуємо політичні крайнощі та радикальні ідеології. Вони несуть у суспільство розбрат і розкол. Ми – партія, яка створює і будує.

Ми проти того, щоб жодна ідеологія або теорія панувала у суспільстві, вказувала людям, як їм належить жити, якому богу молитися, якою мовою розмовляти і які погляди поділяти – спроби встановлення такого порядку в минулому призводили лише до жахливих трагедій.

Ми шукаємо спільних рішень і прагнемо до компромісу – з усіх питань, крім незалежності країни, суверенітету держави, нетерпимості до корупції і брехні політиків.

Ми віримо в те, що українців об’єднує більше, ніж роз’єднує – тому прагнемо консолідувати суспільство навколо спільного майбутнього, для побудови країни, де пануватимуть мир, порядок і добробут – а не якісь утопії чи ідеологічні міфи.

Наша мета – вивести Україну на шлях розвитку і прогресу. Поступового, але невпинного. Амбітного, але збалансованого.

Без великих політичних потрясінь і громадянських конфліктів.

Такий розвиток можуть забезпечити лише чесна некорумпована влада, міцна економіка і громадянська єдність.

У політичній діяльності ми керуємося національними інтересами України, покладаємося на думку і волю українського народу, спираємося на науку, експертні висновки і здоровий глузд. Концентруємось не на звабливих гаслах та ідеологічних штампах, а на конкретних справах – які дозволяють щодня робити позитивні зміни в містах, селах, регіонах і країні в цілому.

Ми – за ринкову економіку та економічну свободу для бізнесу. І водночас – за активну роль держави у обмеженні монополій та забезпеченні соціальної справедливості для кожного українця.

Ми – за місцеве самоврядування і децентралізацію, за міцні громади, які самостійно вирішують більшість питань місцевого розвитку. І водночас – за спроможну державу, здатну відстоювати суверенітет і територіальну цілісність, забезпечувати громадянський мир і порядок, встановлювати і забезпечувати додержання правил гри. Ми вибудовуємо партнерські та конструктивні відносини між центральною і місцевою владами. Місцеве самоврядування для нас – фундамент державності.  

Ми – за справжню демократію та політичний діалог, вільні та відповідальні медіа, розмаїття думок і позицій. І водночас – проти корупції та брехні, які прикриваються і маскуються політичною риторикою, провокуючи конфлікти та розкол всередині країни.

Ми – за припинення війни і повернення миру. Але лише на умовах збереження незалежності і суверенітету України, повернення наших територій і наших людей.

Ми – за реальне народовладдя, яке надасть людям можливість впливати на рішення влади не раз на п’ять років, а щодня. І водночас – ми за зважені та системні рішення, які відповідають реальним можливостям економіки та бюджету, за викорінення популізму та політичних маніпуляцій, за якими завжди стоять приватні чи групові інтереси.

Ми – за оновлення політичної еліти країни. Ми підтримуємо нові обличчя. Але наш пріоритет – нові підходи у політиці, державному управлінні, місцевому самоврядуванні: чесна політика і чесна влада, яка дбає про інтереси людини, громади, держави.

Ми – за рух до Європи, який є беззастережним цивілізаційним вибором України. І водночас ми наголошуємо: кожен крок на цьому шляху повинен сприяти розвитку України, зміцненню економіки і підвищенню добробуту громадян.

Ми ставимося із повагою до історичного і культурного надбання українського народу, спрямовуємо зусилля на збереження нашої спадщини. І водночас наголошуємо: патріотизм для нас означає – створювати краще майбутнє разом.


Наше кредо: ні вліво, ні вправо – лише вперед і вгору!
Ми будуємо сучасну, модерну, процвітаючу країну із міцною економікою, розвинутою демократією та ефективними державними інститутами.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy