Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ідеологія партії

Наша ідеологія – український центризм.

Ми – не «праві» і не «ліві». Не націоналісти і не сепаратисти.

Ми заперечуємо політичні крайнощі та радикальні ідеології. Вони несуть у суспільство розбрат і розкол. Ми – партія, яка створює і будує.

Ми проти того, щоб жодна ідеологія або теорія панувала у суспільстві, вказувала людям, як їм належить жити, якому богу молитися, якою мовою розмовляти і які погляди поділяти – спроби встановлення такого порядку в минулому призводили лише до жахливих трагедій.

Ми шукаємо спільних рішень і прагнемо до компромісу – з усіх питань, крім незалежності країни, суверенітету держави, нетерпимості до корупції і брехні політиків.

Ми віримо в те, що українців об’єднує більше, ніж роз’єднує – тому прагнемо консолідувати суспільство навколо спільного майбутнього, для побудови країни, де пануватимуть мир, порядок і добробут – а не якісь утопії чи ідеологічні міфи.

Наша мета – вивести Україну на шлях розвитку і прогресу. Поступового, але невпинного. Амбітного, але збалансованого.

Без великих політичних потрясінь і громадянських конфліктів.

Такий розвиток можуть забезпечити лише чесна некорумпована влада, міцна економіка і громадянська єдність.

У політичній діяльності ми керуємося національними інтересами України, покладаємося на думку і волю українського народу, спираємося на науку, експертні висновки і здоровий глузд. Концентруємось не на звабливих гаслах та ідеологічних штампах, а на конкретних справах – які дозволяють щодня робити позитивні зміни в містах, селах, регіонах і країні в цілому.

Ми – за ринкову економіку та економічну свободу для бізнесу. І водночас – за активну роль держави у обмеженні монополій та забезпеченні соціальної справедливості для кожного українця.

Ми – за місцеве самоврядування і децентралізацію, за міцні громади, які самостійно вирішують більшість питань місцевого розвитку. І водночас – за спроможну державу, здатну відстоювати суверенітет і територіальну цілісність, забезпечувати громадянський мир і порядок, встановлювати і забезпечувати додержання правил гри. Ми вибудовуємо партнерські та конструктивні відносини між центральною і місцевою владами. Місцеве самоврядування для нас – фундамент державності.  

Ми – за справжню демократію та політичний діалог, вільні та відповідальні медіа, розмаїття думок і позицій. І водночас – проти корупції та брехні, які прикриваються і маскуються політичною риторикою, провокуючи конфлікти та розкол всередині країни.

Ми – за припинення війни і повернення миру. Але лише на умовах збереження незалежності і суверенітету України, повернення наших територій і наших людей.

Ми – за реальне народовладдя, яке надасть людям можливість впливати на рішення влади не раз на п’ять років, а щодня. І водночас – ми за зважені та системні рішення, які відповідають реальним можливостям економіки та бюджету, за викорінення популізму та політичних маніпуляцій, за якими завжди стоять приватні чи групові інтереси.

Ми – за оновлення політичної еліти країни. Ми підтримуємо нові обличчя. Але наш пріоритет – нові підходи у політиці, державному управлінні, місцевому самоврядуванні: чесна політика і чесна влада, яка дбає про інтереси людини, громади, держави.

Ми – за рух до Європи, який є беззастережним цивілізаційним вибором України. І водночас ми наголошуємо: кожен крок на цьому шляху повинен сприяти розвитку України, зміцненню економіки і підвищенню добробуту громадян.

Ми ставимося із повагою до історичного і культурного надбання українського народу, спрямовуємо зусилля на збереження нашої спадщини. І водночас наголошуємо: патріотизм для нас означає – створювати краще майбутнє разом.


Наше кредо: ні вліво, ні вправо – лише вперед і вгору!
Ми будуємо сучасну, модерну, процвітаючу країну із міцною економікою, розвинутою демократією та ефективними державними інститутами.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися