Програма підтримки Сил безпеки й оборони Детальніше >>
ALDE Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Коваль – про укладений меморандум: «Рівненщина на шляху до високотехнологічного лікування серцево-судинних захворювань»

  • 117
Олександр Коваль – про укладений меморандум: «Рівненщина на шляху до високотехнологічного лікування серцево-судинних захворювань»

Голова Рівненської ОВА, депутат Рівненської обласної ради від партії «Слуга Народу» Олександр Коваль підписав меморандум про співпрацю з керівником Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Миколи Амосова. Цей документ відкриває нові перспективи в лікуванні хвороб серця та судин на Рівненщині.

Реалізація пунктів цього меморандуму дозволить вийти на новий рівень у лікуванні хвороб серця та судин. А також дасть більше можливостей для наукових досліджень і розвитку спеціалістів в області. Нагадаю, на Рівненщині вже є успіхи в цьому напрямку. Наразі в регіоні функціонує 8 інсультних центрів, 3 центри з лікування інфарктів, 2 заклади надають послуги з оперативного втручання», – коментує Олександр Коваль.

Захворювання серця та судин – серед головних причин смертності, і лише торік в Україні зареєстрували понад 434 193 випадки серцево-судинних недуг. Важливо взяти під контроль цю проблему та здійснювати науково-практичне співробітництво для ефективного попередження та лікування цих станів.

Важливо випереджати загострення цих станів. Впевнений, співпраця з науково-практичним закладом, який спеціалізується на серцевих хворобах, допоможе в цьому», – зазначив Олександр Коваль.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy