Результати діяльності Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими та соціальної програми «Турбота» обговорили на Миколаївщині
- 79
Понад рік у Миколаєві працює представництво Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Південного регіону. Тут рідним та близьким військових, які потрапили до полону, надають різнобічну допомогу – юридичну, психологічну, консультаційну тощо. Фахівці штабу розповіли, що вдалося зробити за цей рік. На заході,організованому Представництвом Координаційного штабу, були присутні народний депутат від «Слуги Народу» Олександр Пасічний, перший заступник голови Миколаївської обласної ради від «Слуги Народу» Антон Табунщик, онлайн також долучився народний депутат від «Слуги Народу» Максим Дирдін.
«Діяльність таких центрів зараз дуже важлива, адже вони допомагають нашим захисникам та захисницям і їх сім’ям отримати широкий спектр допомоги. Завдяки роботі центру 292 воїни отримали медичну реабілітацію, з них 52 були звільнені з полону», – повідомив Олександр Пасічний.
Робота представництва охоплює допомогу рідним військовополонених із Миколаївської, Одеської, Херсонської та Кіровоградської областей. За рік роботи фахівці провели 65 психологічних консультацій зі звільненими з полону та 52 колективні зустрічі з родинами захисників. Крім того, надали 2650 юридичних консультацій.
«Уже понад рік на Миколаївщині також успішно працює обласна програма допомоги дітям військовополонених. Протягом цього часу облрада провела 9 засідань спеціальної комісії. У рамках програми соціального захисту «Турбота» діти військовополонених Миколаївщини отримують грошові виплати на оздоровлення. Це нескладний, проте важливий і корисний процес для соціальної підтримки наших дітей. Загалом за 2023 рік ми погодили виплати 167 дітям, а з початку роботи цієї програми – 273 заявникам», – сказав Антон Табунщик.







