Минулого тижня відбулася сесія Бердичівської міської ради
- 82
Депутати внесли зміни до Програм допомоги військовим, затвердили рішення виконкому щодо одноразової грошової допомоги до Дня Захисників і Захисниць України, проголосували за виділення адресної допомоги жителям Бердичівської громади для оперативного лікування на загальну суму 27,0 тис. грн.
«Було вирішено ряд питань щодо забезпечення військових різних підрозділів та батальйонів, у т.ч. нашого добровольчого батальйону Бердос. Підтримуємо наших бійців та дякуємо кожному за оборону», – розповідає секретар Бердичівської міської ради від партії «Слуга Народу» Богдан Коляда.
Також внесено зміни до Програми захисту населення: збільшили асигнування на пільгове медичне обслуговування осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, врахували спрямування 100,0 тис. грн. із депутатського фонду на облаштування ветеранського хабу, прийняли державну субвенцію на створення мережі спеціалізованих служб підтримки постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.
На 3,3 млн. грн. збільшено статутний фонд МКП «Бердичівводоканалу». За ці кошти мають придбати водовоз – машину, що розвозитиме питну воду мікрорайонами громади у випадку блекауту та припинення водопостачання.
«Недавно мали нагоду взяти участь у водному форумі, під час якого стало зрозуміло, що колеги з інших міст уже мають такий транспорт і активно готуються до можливих найгірших сценаріїв – наслідків ворожих атак. Бердичеву також слід підготуватись і мати в автопарку підприємства хоча б один такий автомобіль, для забезпечення місцевих мешканців водою у випадку блекауту і її відсутності централізовано», – ділиться Богдан Коляда.
Кошти з депутатського фонду були направлені на придбання лавок і сміттєвих урн для встановлення на території паркової зони по вул. Новоіванівській та Стадіонній.
Ще 35 тис грн піде на встановлення вікон в під’їздах багатоповерхівки по вул. Новоіванівській по програмі співфінансування. Рішенням Бердичівської міської ради змінено також місцеву Програму децентралізації теплопостачання та внесено відповідні зміни бюджету громади – перерозподіл коштів до по напрямках у межах Програми розвитку ЖКГ та благоустрою.
