Проєкт підтримки Сил безпеки й оборони Детальніше >>
ALDE Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ніжинський гуртожиток для незрячих став власністю міста

  • 117
Ніжинський гуртожиток для незрячих став власністю міста

На засіданні чергової 33-ї сесії Ніжинської міської ради депутати ухвалили важливе рішення для осередку УТОСу – передали гуртожиток на баланс громади та закріпили за комунальним підприємством «Служба єдиного замовника» право господарського відання.
Декілька років поспіль його мешканці з вадами зору звертались із проханнями про допомогу до міської влади і відтепер матимуть змогу проводити будь-які ремонтно-будівельні роботи в приміщенні будівлі та за бажанням приватизувати свої кімнати.

«Раніше в гуртожитку вже встановили бойлер, і незрячі люди змогли користуватися гарячою водою, про яку вони вже і мріяти забули. Також організували заміну електричної проводки. Тепер місто зможе офіційно опікуватися цими людьми», – сказав Юрій Хоменко, депутат від «Слуги Народу», секретар Ніжинської міської ради.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy