З Прилук на Херсонщину надійшло більш як 6 тонн гуманітарної допомоги
- 70
За останні пів року волонтери прилуцького хабу «Опора» зібрали, розсортували та доставили на Херсонщину більш як 6 тонн одягу та іншої гуманітарної допомоги. До збору речей долучалися не лише жителі міста Прилуки та Прилуцького району, а й області.

«Людям, які щодня страждають від обстрілів, дуже потрібні продукти, засоби гігієни, одяг. Ми постійно працюємо з нашими партнерами над закриттям усіх потреб. Скоро зима, тому надаємо максимум уваги питанням саме осінньо-зимового забезпечення. Звичайно, не забуваємо і про армію, намагаємось виконати запити в співпраці з нашими партнерами», – прокоментувала Олеся Кісленко, депутатка Прилуцької районної ради від «Слуги Народу», лідерка Зе!Жінки Чернігівщини, яка координує таку допомогу.
Херсонщина – одна з низки областей України, які дуже постраждали від російської агресії. Крім окупації та бойових дій, мешканці потерпають і від наслідків підриву окупантами Каховської ГЕС. Допомога постраждалим є одним із головних напрямів діяльності гуманітарного хабу «Опора».
