Депутати "Слуги Народу" місцевих рад на Хмельниччині поділилися досвідом з молоддю
- 63
Депутати місцевих рад з Хмельниччини від “Слуги Народу” зустрілися з молоддю Хмельниччини на круглому столі “Зе!Успіх”, щоб розповісти про діяльність депутата місцевої ради та поділитися власним досвідом громадської роботи й мотивувати молоде покоління до розвитку.
Спікерами були: Роман Ужва (голова фракції “Слуги Народу” у Хмельницькій міській раді), Сергій Вавринчук (голова фракції “Слуги Народу” у Хмельницькій районній раді) та Оксана Натальська (депутатка Хмельницької обласної ради).
“Для нас важливо передавати свої знання та вже набутий досвід молодим людям, які будуватимуть нашу країну у майбутньому”, – зазначив Роман Ужва.
Під час діалогу було поставлено низку цікавих і важливих питань від представників “ЗеМолодіжки” щодо депутатської діяльності: керування часом депутата, робота з виборцями та передвиборчі перегони.
“Для нас було цікаво почути приклади та історії з діяльності депутатів одразу всіх рівнів місцевих рад”, – зазначив лідер “ЗеМолодіжки Хмельниччина” Тимофій Савіцький.