Григорій Діденко: "З такою підтримкою переможемо!"
- 255
На Одещині обговорили можливість подальшої співпраці із міжнародним партнером – засновником та президентом неурядової організації Global Empowerment Mission Майклом Каппоні. З ним провів зустріч голова Одеської обласної ради від «Слуги Народу» Григорій Діденко, долучилися до спілкування також начальник Одеської ОВА Максим Марченко і керівник обласного главку поліції Микола Семенишин.
Майкла Каппоні добре знають на Одещині. Після ракетного обстрілу селища Сергіївка він запропонував свою дієву допомогу: саме його фонд дуже оперативно відновив вікна у місцевому дитячому садочку, ліцеї та лікарні.
«Сьогодні подякували Майклу Каппоні за своєчасну допомогу та обговорили подальшу співпрацю. Ми маємо допомогти йому в організаційних питаннях для подальшої підтримки України, – зауважив Григорій Діденко. – З такою підтримкою – переможемо!»

