Проєкт підтримки Сил безпеки й оборони Детальніше >>
ALDE Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У Шепетівській громаді розпочали роботу над Статутом територіальної громади

  • 18
У Шепетівській громаді розпочали роботу над Статутом територіальної громади

У Шепетівській міській територіальній громаді стартував процес розробки Статуту громади — одного з найважливіших документів, який визначатиме принципи місцевого самоврядування, взаємодію влади та жителів, а також механізми участі громадян у прийнятті рішень.

Відбулося перше засідання робочої групи, під час якого учасники обговорили структуру майбутнього документа та основні напрямки його підготовки.

Статут стане своєрідною місцевою «конституцією», яка допоможе зробити процеси управління громадою більш зрозумілими, відкритими та ефективними. Важливо, що розробка документа відбуватиметься із залученням мешканців: усі охочі зможуть долучитися до громадських обговорень та подати власні пропозиції.

Після завершення роботи над проєктом Статуту та проведення громадських слухань документ буде винесено на розгляд депутатів Шепетівської міської ради.

💬 Голова фракції «Слуга Народу» у Шепетівській міській раді Віталій Биков зазначив:

«Статут громади – це правила, за якими громада житиме та розвиватиметься в майбутньому. Важливо, щоб його положення враховували потреби жителів, були зрозумілими та дієвими. Саме тому ми зацікавлені в максимальній відкритості процесу та широкому залученні громадськості до обговорення. Лише спільними зусиллями можна створити документ, який працюватиме в інтересах кожного мешканця громади».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy