На Донеччині функціонують більш як 60 пунктів незламності
- 11
Понад 90 тисяч осіб отримали допомогу в пунктах незламності, що продовжують роботу в Донецькій області. Як повідомили в Донецькій ОВА, на початок травня на території області обліковується 67 пунктів незламності. 25 з них працює в цілодобовому режимі, 36 – за встановленими графіками, ще 6 пунктів незламності перебувають у готовності до відкриття зі спроможністю до розгортання впродовж 2 годин із моменту виникнення блекаутів.
Загалом із початку поточного року підтримку тут отримали понад 97,5 тисячі мешканців області.
У пунктах незламності є можливість підзарядки гаджетів, інтернет, вода, аптечка та місця для відпочинку.
«Пункти незламності залишаються важливим інструментом підтримки населення, особливо в умовах постійних обстрілів області.
Дякую всім, хто забезпечує роботу пунктів та дає нашим людям можливість отримати тимчасовий прихисток», – додав народний депутат України, виконувач обовʼязків голови Донецької обласної організації партії «Слуга Народу» Владлен Неклюдов.
