Проєкт підтримки Сил безпеки й оборони Детальніше >>
ALDE Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

На Черкащині після нічної атаки дронів є руйнування та постраждалі

  • 18
На Черкащині після нічної атаки дронів є руйнування та постраждалі

10 російських БпЛА знешкодили сили та засоби ППО на Черкащині під час повітряної тривоги, що тривала з ночі.

В результаті, за повідомленням Черкаської ОВА, на Звенигородщині через падіння ворожої цілі пошкоджено житловий будинок і кілька господарських споруд. Двоє людей звернулися по медичну допомогу, госпіталізації не потребували.

У Золотоніському районі через вибух БпЛА загорівся причіп із вуликами на території господарства. Пожежу вже ліквідовано.

«росія продовжує свою терористичну діяльність проти мирного населення України. Сьогодні надзвичайно важливо, щоб керівництво держави продовжувало об’єднувати міжнародних союзників навколо підтримки України та посилення нашої оборони. Завдання ППО – тримати удар і захищати небо, а кожного цивільного – не нехтувати сигналами повітряної тривоги та дбати про безпеку своїх рідних і близьких», – прокоментував голова Черкаської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Олександр Завітневич.

Фото Національної поліції України

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy