ALDE Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Для молоді з ТОТ Херсонщини формують дієву систему підтримки та адаптації

  • 17
Для молоді з ТОТ Херсонщини формують дієву систему підтримки та адаптації

Держава працює над формуванням системної підтримки для молоді, яка виїжджає з тимчасово окупованих територій, зокрема Херсонщини. Йдеться про посилення інформування щодо алгоритмів виїзду, забезпечення доступу до освіти, соціальної адаптації та інтеграції після повернення на підконтрольну територію.

Ці питання обговорили під час координаційної наради за участі Першого заступника Голови Верховної Ради, голови партії «Слуга Народу» Олександра Корнієнка.

Особливий акцент – на молоді з окупованих регіонів, включно з Херсонщиною. За словами Корнієнка, держава має працювати не точково, а комплексно, враховуючи реальні виклики людей на місцях:

«Ми маємо розширювати фокус: йдеться не лише про Крим, а і про окуповані частини Херсонщини, Запоріжжя, Луганщини та Донеччини. На власні очі бачив виклики, з якими щодня стикаються люди на місцях».

Серед ключових рішень, які зараз напрацьовуються:

• покращення інформування про можливості виїзду з ТОТ,

• спрощення доступу до документів і державних послуг,

• підтримка при вступі до українських навчальних закладів,

• розвиток програм адаптації та житлового супроводу.

Також держава працює над тим, щоб зберегти зв’язок із молоддю, яка була змушена виїхати за кордон, і створити умови для її повернення в Україну після стабілізації ситуації.

Окремо на міжнародному рівні Україна продовжує порушувати питання незаконно утримуваної молоді та викрадених дітей, що залишається одним із ключових напрямів роботи.

«Підтримка молоді з тимчасово окупованих територій – це не лише про гуманітарну допомогу, а про майбутнє регіону, який після деокупації потребуватиме активних, освічених і включених у життя країни людей», – наголосив голова Херсонської обласної організації партії «Слуга Народу», народний депутат Сергій Козир.

Фото: Прес-служба Апарату Верховної Ради України

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy