Проєкт підтримки Сил безпеки й оборони Детальніше >>
ALDE Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дрони для захисників, програма для аграріїв: які рішення ухвалили у Турійську?

  • 37
Дрони для захисників, програма для аграріїв: які рішення ухвалили у Турійську?

Минула позачергова сесія Турійської селищної ради, яка засвідчила: «Слуга Народу» підтримує рішення, важливі як для розвитку громади, так і для підтримки наших військових.

Одне з ключових рішень, на якому акцентувала депутатка від «Слуги Народу» Антоніна Гут – передача квадрокоптера, листа HARDOX та інших матеріалів для військових частин. Це реальні речі, які допоможуть бійцям ефективніше виконувати бойові завдання на фронті.

Серед важливого для місцевої економіки – затвердження Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Турійської громади на 2025–2026 роки. Документ має стати основою для підтримки місцевих агровиробників, розвитку малого й середнього бізнесу на селі.

Окрему увагу під час сесії викликало питання про можливе будівництво птахокомплексу біля села Туропин. Депутати чітко заявили: остаточне рішення можливе лише після додаткового широкого обговорення з мешканцями.

💬«Ми зобов’язані працювати на користь громади і водночас не залишати осторонь ті виклики, які ставить перед нами війна.
Питання птахокомплексу потребує детального аналізу і участі громади. Фракція не підтримає жодного рішення, якщо воно не буде погоджене з людьми», – зазначила Антоніна Гут.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy