Родини ветеранів та загиблих захисників отримали сертифікати на житло
- 42
Нещодавно начальник Миколаївської ОВА, член Політради облорганізації партії «Слуга Народу» Віталій Кім разом із міністеркою в справах ветеранів України Наталією Калмиковою вручили сертифікати на придбання житла для 42 родин ветеранів війни та родин загиблих захисників України. Програма забезпечення житлом реалізується в межах «Політики Героїв» – державної ініціативи, що є частиною Плану внутрішньої стійкості України, презентованого Президентом Володимиром Зеленським.
Загалом у 2025 році Міністерство в справах ветеранів України передбачило 3,9 млрд грн на забезпечення житлом 1587 ветеранів війни та членів їхніх родин. Миколаївська ж область отримала субвенцію в обсязі 108,4 млн грн, що дозволило забезпечити житлом 42 родини ветеранів та загиблих захисників.
«Важливо не лише говорити «дякую», а й робити конкретні справи для тих, хто захищав нашу державу. Миколаївська область продовжує підтримувати своїх захисників та захисниць і їхні родини – це питання честі для нас», – сказав Віталій Кім.
Родини, які отримали сертифікати, зможуть самостійно обрати житло на первинному або вторинному ринку, за умови, що його введено в експлуатацію. Державна програма втілюється завдяки підтримці Президента України, Кабінету Міністрів, Міністерства в справах ветеранів, а також фінансовій підтримці Європейського Союзу в рамках реалізації інструменту Ukraine Facility.
Після вручення сертифікатів присутні також мали змогу обговорити актуальні питання соціальної підтримки та потреб учасників бойових дій.
Фото: Миколаївська ОВА






