Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У Смілі прийняли дітей з прифронтової Харківщини

  • 33
У Смілі прийняли дітей з прифронтової Харківщини

У межах урядової ініціативи «Пліч-о-пліч. Згуртовані громади» до Смілянської територіальної громади приїхали 15 дітей із Роганської територіальної громади Харківщини.

За словами міського голови Сміли від «Слуги Народу» Сергія Ананка, Роганська громада розташована в прифронтовій зоні і щоденно стикається з викликами війни. Тож ця подорож стала для дітей не просто цікавою пригодою, а справжнім перепочинком від виснажливих повітряних тривог.

Завдяки спільним зусиллям міського голови, представників місцевої влади, управління освіти, молоді та спорту, а також закладів освіти, для гостей було організовано насичену програму відпочинку.

«Для наших юних гостей організували екскурсії, творчі майстер-класи, конкурси, спортивні змагання, подорожі. Упродовж тижня хлопці та дівчата мандрували мальовничими місцями нашого краю. Природа, свіже повітря, сонце, вода – це все знімає напругу, дарує радість літніх канікул», – прокоментував Сергій Ананко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy