Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Діти військових відправилися на відновлення до Литви

  • 103
Діти військових відправилися на відновлення до Литви

17 дітей із сімей військовослужбовців вирушили на відновлення до Литви.

За словами голови Закарпатської обласної ради від «Слуги Народу» Романа Сарая, впродовж тижня вони оздоровлюватимуться в літньому таборі міста Качергіне (Каунаський район).

На закарпатських дітлахів чекає насичена програма: екскурсії Каунасом та Вільнюсом, відвідини старовинних замків та мальовничих парків, майстер-класи та низка освітніх заходів.

Поїздку організувала Закарпатська обласна рада спільно з мером Каунаського району Валеріусом Макунасом.

«Такі подорожі для дітей військовослужбовців мають важливе значення з кількох причин. Вони допомагають дітям зняти стрес, підвищують їхню психологічну стійкість і соціальну адаптацію. До того ж їхні батьки віддають своє життя, захищаючи Україну, і ми повинні підтримувати дітей, забезпечуючи їм можливість заряджатися позитивними емоціями», – наголосив Роман Сарай.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy