Владлен Неклюдов обговорив проблеми ВПО з Надзвичайним і Повноважним Послом Швейцарської Конфедерації в Україні
- 107
Народний депутат України, тимчасово виконувач обовʼязків голови Донецької обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Владлен Неклюдов провів робочу зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Швейцарської Конфедерації в Україні паном Феліксом Бауманном. У межах зустрічі було приділено увагу проблемним питанням переселенців, у тому числі і з Донеччини.
Як розповів Владлен Неклюдов, він акцентував на тому, що як член міжфракційного депутатського об’єднання «ВПО України» вже два роки разом із колегами – народними депутатами України – опікується проблемами українців, що через війну були вимушені шукати прихистку в більш безпечних регіонах:
«Звернув увагу на основні напрями, яким ми приділяємо увагу, – забезпечення житлом, роботою, рівень надання медичних та освітніх послуг, захист прав. Також розповів про неодноразові зустрічі безпосередньо з переселенцями, аби вони могли висловити свою думку та бачення вирішення проблемних ситуацій».
Крім того, під час робочої зустрічі, що відбулась у Посольстві Швейцарської Конфедерації в Києві, було обговорено напрями розвитку відносин та співпраці між Україною та Швейцарією.
«Звісно, приділили велику увагу безпековій ситуації в Україні, підтримці нашої держави Швейцарією, а також питанню відновлення наших громад, втіленню швейцарських програм, які допомагають у цьому.
Фелікс Бауманн запевнив нас у подальшій підтримці Швейцарською Конфедерацією України й українського народу та наголосив на важливості таких зустрічей для розвитку двосторонніх відносин», – зауважив Владлен Неклюдов.
