Проєкт підтримки Сил безпеки й оборони Детальніше >>
ALDE Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Жінки Кривий Ріг долучились до акції Bring Kids Back

  • 89
Зе!Жінки Кривий Ріг долучились до акції Bring Kids Back

Примусова депортація дітей з тимчасово окупованих територій – частина геноцидальної політики, яку чинить ворог. Щоб привернути увагу світу до цієї жахливої проблеми, прихильниці й прихильники руху «Зе!Жінки Кривий Ріг» у День захисту дітей долучились до міжнародного проєкту Bring me home.

«Ворог розриває зв’язки українських дітей з домом, забирає їх з родин, намагаючись вкрасти, стерти пам’ять та ідентичність. Він намагається забрати наше майбутнє — нове покоління українців. Долучайтесь до проєкту і говоріть світові про злочини окупантів», — підкреслює лідерка «Зе!Жінки Кривий Ріг», депутатка Криворізької міської ради від «Слуги Народу» Світлана Максимчук.

Проєкт реалізується в рамках ініціативи Президента України Bring Kids Back UA. Його мета — привернути увагу до проблеми примусової депортації українських дітей з тимчасово окупованих територій України до росії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy