Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

98,3% померлих від ковіду старше 60 років були не вакциновані – Михайло Радуцький

  • 5014
98,3% померлих від ковіду старше 60 років були не вакциновані – Михайло Радуцький

Термінова активізація вакцинації людей старше 60 років допоможе знизити в Україні летальність від COVID-19.

Про це заявив голова Комітету ВРУ з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький. За його словами, якщо ситуація не зміниться, нас знову можуть очікувати сумні рекорди за кількістю загиблих.

«В Україні найбільш складна ситуація з групою ризику старше 60 років. Від початку вакцинальної кампанії люди літнього віку є пріоритетною категорією, адже вони мають вищий ризик важкого перебігу ковіду, госпіталізації та смерті. Але, за статистикою, у цій віковій групі лише 20% зробили перше щеплення, 16,6% – пройшли повний курс. Як наслідок, найбільше загиблих від коронавірусу – це вікова група старше 60 років (82%). 98,3% померлих від вірусу віком від 60 років невакциновані, а 97% госпіталізованих серед цієї вікової групи не пройшли повний курс вакцинації», – розповів народний депутат.

Він також нагадав, що статистика МОЗ чітко вказує на залежність між ризиком настання важких ускладнень і летальних випадків та вакцинацією: 99,2% серед усіх летальних випадків з 15 червня по 15 вересня припадає на невакцинованих українців.

«Цю пропорцію підтверджують висновки експертів ВООЗ. Національний інститут охорони здоров’я Італії ще влітку провів дослідження щодо ускладнень від ковіду серед людей, які були вакциновані: серед загальної кількості летальних випадків вакциновані пацієнти складають 1,2%. За словами офіційного представника ВООЗ Маргарет Харріс, це загальносвітовий тренд: серед тих, хто потрапляє до лікарень та помирає, 99% не зробили щеплення від коронавірусу», – додає Михайло Радуцький.

У країнах Європи, де вакцинована значна частина населення, значно нижчі показники виявлення нових хворих та летальних випадків, ніж в Україні, наголошує він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy