Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

60 тисяч українців зможуть отримати грант на навчання ІТ спеціальностям – Денис Шмигаль

  • 4780
60 тисяч українців зможуть отримати грант на навчання ІТ спеціальностям – Денис Шмигаль

Україна зацікавлена у створенні стартапів і готова вкладати в це гроші. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду.

«Українці, які бажають отримати кваліфікацію junior developer, графічний дизайнер або іншої технічної спеціальності, матимуть змогу отримати грант, який можна буде витратити лише на навчання на ІТ-курсах. Держава виділить фінансування для 60 тисяч українців, які зможуть після цього знайти роботу в цій сфері», – сказав прем’єр-міністр.

За його словами, у 2021 році кількість ІТ-фахівців в Україні зросла на рекордні 50 тисяч людей, але багато компаній все одно мали дефіцит кадрів. ІТ-спеціалісти стали справжнім середнім класом в Україні, тому держава хоче збільшити увагу до сектору і допомогти тим, хто хоче піти в ІТ.

«Український фонд стартапів буде викуповувати частку в новостворених компаній. Програма спрямована на ІТ-підприємців – початківців, які мають ідею створення технологічного стартапу та шукають фінансування на стадію створення тестової моделі», – пояснив глава уряду.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy