Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

$250 млн для підтримки українських аграріїв: Олександр Гайду про новий проєкт USAID Harvest

  • 118
$250 млн для підтримки українських аграріїв: Олександр Гайду про новий проєкт USAID Harvest

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) запускає новий проєкт USAID Harvest для підтримки аграрного виробництва в Україні. Йдеться про п’ятирічну ініціативу із загальним бюджетом 250 млн доларів. Про це повідомив голова Комітету з питань аграрної та земельної політики, народний депутат від фракції «Слуга Народу» Олександр Гайду за результатами офіційного відкриття проєкту USAID Harvest в одному із сільгосппідприєств Киіївщини за участі заступника керівника USAID Ізобель Коулман, посла США в Україні Бріджит Брінк та інших представників Уряду США, USAID, Chemonics й Мінагрополітики.

Як зазначив Олесандр Гайду, основне завдання USAID Harvest — повернути виробництво важливих продовольчих експортних культур в Україні на довоєнний рівень. А також сприяти розвитку переробних підприємств та підвищувати ефективність і прибутковість агровиробників.

«Переробка — це важливий напрям розвитку АПК та зміцнення нашої економіки. Саме це та потребу українських аграріїв у підтримці, розширенні наявних та започаткуванні нових програм обговорювали із заступником керівника USAID та пані послом», — розповів парламентар.

Він уточнив: інвестиції в межах нової програми будуть доступні аграріям незалежно від місця діяльності. Проте акцент буде на допомогу господарствам, які постраждали від російської агресії, зокрема, на прифронтових територіях.

«Американська сторона відзначила позитивні результати земельної реформи та початок реформи меліорації, у здійсненні яких допомагала Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО. Вдячні нашим партнерам за довіру та бажання інвестувати в розвиток українського агросектору», — підсумував Олександр Гайду.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy